Artikkel
13.10 2020

KPMG Law uus juhtivpartner on Karin Oras

Advokaadibürood KPMG Law juhtima asunud Karin Orase hinnangul on tänases tihedas konkurentsis vajalik tuua advokaadibüroo töökultuuri rohkem start-up’ilikku suhtumist, et tagada paindlikkus ja konkurentsivõime ka kriisiajal. KPMG nõustamisettevõttest välja kasvanud advokaadibüroo on näidanud erakordselt kiiret kasvu, mida on eeskätt toetanud võimekus kaasata oma töös ekspertiisi KPMG nõustamisteenuste poolelt ning kasutada KPMG advokaadibüroode globaalset võrgustikku.

Karin Orase kinnitusel on iduettevõtlusele omane juhtimisstiil edukalt kohaldatav ka advokaadibüroo traditsioonilisemas ärimudelis. „Selge on see, et meie äris on kõige olulisem stabiilsus ja järjepidevus, mistõttu ei saa advokaadibürood juhtida nagu iduettevõtet. Küll annab konkurentsieelise mõningate iduettevõtlusest tuntud põhimõtete toomine büroo igapäevatöösse. Näiteks kiiret tegutsemist, uute lahenduste testimist, ajurünnakuid ning meeskonnatööd ja –vastutust julgustava töökultuuri juurutamine,“ leiab Oras.

Lisaks majasisesele töökultuurile on idumaastikule omased printsiibid tema hinnangul kohaldatavad ka teenuse osutamisel klientidele. „Vaadates tänast ärimaastikku ning klientide vajadusi tuleb olla avatud ka ebatraditsioonilistele töömudelitele – näiteks pakkuda kliendile teenust töörühma või allhanke komplekteerimise korras ning olla sealjuures avatud konkurentide vahelisele koostööle, kui see peaks olema kliendi huvides,“ ütles Oras.

 „Rebimine on turul tihe, meie eeliseks on selgelt KPMG kindel klientuur nii kohalikul kui ka regionaalsel tasandil, sest kuulume samasse gruppi Soome KPMG-ga ja ülejäänud Baltikum omakorda Rootsi KPMG harusse,“ selgitab Kaup. Tema hinnangul ongi toimiv rahvusvaheline võrgustik KPMG Law edu ja kiire kasvu üks peamine põhjus: „Eestis on mitmeid advokaadibüroosid, mis omavad pan-Balti või regionaalset haaret, kuid KPMG Law advokaadibüroode võrgustik katab kokku 81 riiki, mis tähendab, et saame oma partnerite toel osutada siitsamast Tallinnast teenust väga paljudes eri riikides,“ selgitab Kaup. „Eks teatav eelis on pikaajalistel KPMG auditi-, maksu- või ärinõustamise klientidel, kelle puhul tunneme majas nende ärivajadusi, kuid loomulikult kaasame nõustamisteenuste eksperte töös kõigi oma klientidega,“ lisas Oras.

Karin Orase sõnul on KPMG Law pikaajaline kandev suund ja peamine tugevus äriõigusnõustamine ning kasvupotentsiaali näeb ta suuresti tehingunõustamise, IT intellektuaalomandi õigusnõustamise, pangandus- ja finantsõiguse, energiaõiguse ning vaidluste lahendamise valdkondades.


Kui sanktsioone pole rikutud, ei saa Venemaale kaupa tarninud firmadele õiguslikult etteheiteid teha

Kui Eesti äriühing on Venemaa edasimüüjatele kauba ära müünud ning tarninud selle Venemaale viis..

sanktsioonid 05.09 2023

The Legal 500: KPMG Law kuulub advokaadibüroode koorekihti

Maineka rahvusvahelise õiguskataloogi The Legal 500 uues, 2023. aasta numbris pälvib järjekordselt..

Artikkel The Legal 500 23.05 2023

Riik hakkab hindama osade Eestisse tehtavate välisinvesteeringute usaldusväärsust

Riigikogu võttis 2023. aasta jaanuaris vastu välisinvesteeringu usaldusväärsuse hindamise seaduse..

Artikkel 27.04 2023

DORA määruse mõjud õigus- ja IT-osakondadele

Koos finantssektori üha suureneva digitaliseerumisega pööratakse üha enam tähelepanu sellega seot..

Artikkel 26.04 2023

Muudatused töötervishoiu ja tööohutuse seaduses

19. novembril 2022 jõustusid töötervishoiu ja tööohutuse seaduse muudatused, mille eesmärk on teh..

Artikkel 11.12 2022

Kuidas teie organisatsioonis töötaja normtunde arvutatakse?

Eduka personalipoliitika vaieldamatuks eelduseks on tõhus töö planeerimine, eriti graafikute alus..

Artikkel 22.11 2022

Oleme pühendunud kõrgetasemelise strateegilise nõustamisteenuse osutamisele kogu Baltikumis, Skandinaavias ja maailmas.

Advokaadibüroo KPMG Law OÜ

+372 6676 805
info@kpmglaw.ee
Narva mnt 5, 10117 Tallinn, Estonia
${item.title}
KPMG Baltics KPMG Global Õigusalane teave Privaatsuspoliitika

Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Email again: