Komplekssete probleemide lahendajad

Olukordades, kus on kaalul päris palju, on Sul hea teada, et võid tugineda inimestele, kes on oma ala parimad ja kogenuimad, kes teavad täpselt, mida nad teevad ja kes hoiavad Sind kindlalt.

Karin Oras

Juhtivpartner, vandeadvokaat, õigusteenuste juht

karin.oras@kpmglaw.ee

+372 507 9241

Rauno Klemm

Vandeadvokaat, riigihangete ja haldusõiguse valdkonna juht

rauno.klemm@kpmglaw.ee

+372 5596 4555

Kaia Kuusler

Vandeadvokaat, Baltikumi töögrupi liige

kaia.kuusler@kpmglaw.ee

+372 667 6805

Urmas Kukk

Vandeadvokaat, CIPP/E

urmas.kukk@kpmglaw.ee

+372 667 6805

Liisi Kents

Vandeadvokaat

liisi.kents@kpmglaw.ee

+372 667 6805

Sandra Toots

Vandeadvokaat

sandra.toots@kpmglaw.ee

+372 509 2373

Sandra Metsamärt

Advokaat, Soome-Eesti töögrupi liige

sandra.metsamart@kpmglaw.ee

+372 667 6805

Katri Remmelgas

Advokaat

katri.remmelgas@kpmglaw.ee

+372 667 6805

Samuel Saadoja

Jurist

samuel.saadoja@kpmglaw.ee

+372 667 6805

Liitu ekspertidega

Liitu meie dünaamilise ja professionaalse meeskonnaga, et pakkuda üheskoos klientidele uuenduslikke lahendusi, mis ulatuvad kaugemale traditsioonilistest õigusteenustest. Keskendudes integreeritud õigusteenuste pakkumisele, väärtustame erineva taustaga ekspertide panust, pakkudes võimalusi kasvuks ja professionaalseks arenguks.

Oleme pühendunud kõrgetasemelise strateegilise nõustamisteenuse osutamisele kogu Baltikumis, Skandinaavias ja maailmas.

Advokaadibüroo KPMG Law OÜ

+372 6676 805
info@kpmglaw.ee
Narva mnt 5, 10117 Tallinn, Estonia
${item.title}
KPMG Baltics KPMG Global Õigusalane teave Privaatsuspoliitika

Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Email again: