Meie lähenemine

Meie õigusteenus lähtub iga kliendi individuaalsest ärimudelist ja peab silmas kliendi parimaid huve konkreetses vaidluses. Tänu mitmekülgsele kompetentsile anname endast parima, et läbirääkimiste teel saavutada klientidele soodsaimad kohtuvälised kokkulepped. Kui aga kohtusse pöördumine on vältimatu, esindavad meie kogenenud kohtuvaidluse advokaadid kliente kõikides kohtuastmetes, kaasates vajadusel tiimi ka KPMG võrgustiku erialaspetsialiste (maksueksperdid, ärinõustajad, siseaudit ja riskinõustamine), et leida optimaalseimad meetmed kliendi äriliste eesmärkide saavutamiseks.

Meie tööd iseloomustavad jätkusuutlikud lahendused, mis teenivad klientide huve mitte ainult praegu, vaid ka tulevikus.

Meie kogemus ja teenused

Pöördu meie poole, kui vajad professionaalset õigusabi esialgse õigusliku hinnangu saamiseks, vaidluse perspektiivi ja riskide kaardistamiseks, kompromisslahenduste väljatöötamiseks või kohtumenetluses esindamiseks. Töötame välja kliendi vajadustest lähtuva menetlusstrateegia, mis aitab maandada riske ja saavutada parima võimaliku lahenduse. Koostöös KPMG globaalse võrgustikuga nõustame kliente ka rahvusvaheliste vaidluste lahendamisel.

Meie kohtuadvokaatidel on vajalikud teadmised ja kogemused, et leida vaidlustele optimaalsed ja kuluefektiivsed lahendused. Meil on laiaulatuslik kogemus klientide esindamisel lepinguõiguses, ühinguõiguses, andmekaitse vaidlustes, töövaidlustes, restruktureerimise ja maksejõuetuse vaidlustes, kinnisvara- ja ehitusõiguses tõusetunud küsimustes.


eksperdid

Rauno Klemm

Vandeadvokaat, riigihangete ja haldusõiguse valdkonna juht

rauno.klemm@kpmglaw.ee

+372 5596 4555

Liisi Kents

Vandeadvokaat

liisi.kents@kpmglaw.ee

+372 667 6805

Urmas Kukk

Vandeadvokaat, CIPP/E

urmas.kukk@kpmglaw.ee

+372 667 6805


LAIENDATUD MEESKOND

Joel Zernask

Partner, maksuteenuste juht

KPMG Baltics


Seotud referentsid Versobank AS (likvideerimisel)

Tegutseme Versobank AS-i (likvideerimisel) likvideerijatena ja esindajana kohtuvaidlustes

KPMG ja KPMG Law tegutsevad Versobank AS-i (likvideerimisel) likvideerijatena. KPMG Law advokaadid esindasid Versobank AS-i  (likvideerimisel) mitmes vaidluses, mis tekkisid pärast krediidiasutuse tegevusloa kehtetuks tunnistamist. 

${ i18n('read_more') }

Oleme pühendunud kõrgetasemelise strateegilise nõustamisteenuse osutamisele kogu Baltikumis, Skandinaavias ja maailmas.

Advokaadibüroo KPMG Law OÜ

+372 6676 805
info@kpmglaw.ee
Ahtri 4, 10151 Tallinn, Eesti
${item.title}
KPMG Baltics KPMG Global Õigusalane teave Privaatsuspoliitika
Email again: