Meie lähenemine

Avaliku sektori vaidlused (eriti riigihangete puhul) eeldavad selle valdkonna regulatsiooni eripärast tulenevalt õigusnõustajalt iseäranis kiiret ja asjatundlikku reageerimist. Meie meeskond on tegelenud riigihangete ning muude avaliku sektori ja haldusvaidlustega süvitsi juba üle 10 aasta. KPMG Law eksperdid on kogenud vaidluste lahendajad ja eriti hinnatud oma kogemuste poolest kohtuvaidluste ennetamisel. Koostöös KPMG maksu­, ärinõustamise ja finantsekspertidega on meil unikaalne eelis keeruliste vaidluste pidamisel ka kõige spetsiifilisemates sektorites.

Meie kogemus ja teenused

Meil on pikaajaline kogemus vaidluste lahendamisel haldusküsimustes nii kohtus kui kohtuväliselt. Oleme eriti tugevalt spetsialiseerunud keskkonna- ja riigihankevaidluste lahendamisele. Koostöös KPMG maksu­ ja finantsekspertidega suudame pakkuda laia teenustevalikut maksuvaidluste vallas ning ka valgekraede kuritegude tõkestamisel ja lahendamisel. Uurime majanduspettusi ja nende kahtlusi, samuti pakume kaitset vastavate süüdistuste eest. Meil on võimekus klientide huvide kaitsmisel keerukates piiriülestes vaidlustes, kuhu kaasame vajadusel teisi KPMG võrgustiku advokaadibüroosid.

Kui vajad abi vaidluse lahendamisel, võid meie peale kindel olla. Töötame välja tõhusa strateegia, mis aitab minimaalse riskiga saavutada parima võimaliku lahenduse.

Meie teenused halduskohtumenetluses hõlmavad järgmisi valdkondi:

  • Haldusvaidlused
  • Hankevaidlused
  • Maksuvaidlused
  • Valgekraede kuritegevus

eksperdid

Rauno Klemm

Vandeadvokaat, riigihangete ja haldusõiguse valdkonna juht

rauno.klemm@kpmglaw.ee

+372 5596 4555

Liisi Kents

Vandeadvokaat

liisi.kents@kpmglaw.ee

+372 667 6805

Urmas Kukk

Vandeadvokaat, CIPP/E

urmas.kukk@kpmglaw.ee

+372 667 6805


LAIENDATUD MEESKOND 

Joel Zernask

Partner, maksuteenuste juht

KPMG Baltics

Oleme pühendunud kõrgetasemelise strateegilise nõustamisteenuse osutamisele kogu Baltikumis, Skandinaavias ja maailmas.

Advokaadibüroo KPMG Law OÜ

+372 6676 805
info@kpmglaw.ee
Ahtri 4, 10151 Tallinn, Eesti
${item.title}
KPMG Baltics KPMG Global Õigusalane teave Privaatsuspoliitika
Email again: