Pressiteade: Advokaadibüroo KPMG Law kahekordistas aastaga nii käibe kui töötajate arvu

09.11.2018

Viiendat sünnipäeva tähistanud advokaadibüroo KPMG Law on kõigest mõne aastaga suutnud tihedas konkurentsis kindlustada positsiooni turuliidrite seas. Kiire arengu peamiseks mootoriks on õigus- ning nõustamisteenuste sümbioos nii Eestis kui ka globaalsel tasandil.

Oleme lühikese ajaga tõusnud tunnustatud õiguskataloogide The Legal 500 ja Chambers and Partners edetabelites Eesti advokaadibüroode ladvikusse. „Meie taset ei kinnita vaid õiguskataloogid. Seda kinnitavad ka tehingud, millega me tegeleme – ainuüksi viimase aasta jooksul oleme nõustanud näiteks Versobank’i sundlikvideerimist ning Luminori osaluse omandamist Blackstone’i poolt,“ tõi advokaadibüroo KPMG Law juhtivpartner Risto Agur näiteid suurprojektidest, mis iseloomustavad meie multi-distsiplinaarse meeskonna võimekust ja pakutavat väärtust.

Advokaadibüroo KPMG Law partner Karin Kaup lisas sünnipäevakõnes, et ainuüksi viimase aastaga on advokaadibüroo saavutanud 82-protsendilise käibekasvu. „Oma käibelt kasvasime aastaga umbes 600 tuhandelt eurolt 1,1 miljoni euroni, samuti on kahekordistunud meie töötajate arv. Advokaadibüroo on eelkõige inimeste ja suhete äri ning seda kasvu ei oleks võimalik saavutada tasemel meeskonna ning tugeva sünergiata teiste KPMG nõustamisteenustega. Üha enam globaliseeruv majanduskeskkond seab ettevõtetele järjest keerulisemaid väljakutseid, millele pakume efektiivseid terviklahendusi koos maksu-, auditi- ja ärinõustamisteenustega,“ ütles Kaup.