KPMG Law kahekordistab partnerite arvu

04.02.2019

Advokaadibüroo KPMG Law kaasas kaks uut partnerit – Kristina Laarmaa ja Lauri Liivati. Kristina hakkab juhtima büroo riigihanke ja ehitus- ning kinnisvara praktiseerimisvaldkondasid ning Lauri äriõiguslike tehingute ja tehnoloogiasektori valdkondi. Mullu oma käivet üle 70% kasvatanud KPMG Law-l on plaanis tänavu kasvutrendi jätkata, millest ka vajadus partneriteringi laiendada.

Kristina Laarmaa on pikaajaliselt töötanud nõuniku, vandeadvokaadi ja riigihangete praktiseerimisvaldkonna juhina advokaadibüroos TGS Baltic (endise nimega advokaadibüroo Varul). Laarmaad peetakse üheks juhtivaks riigihangete eksperdiks, lisaks on tal silmapaistvad kogemused IT, jäätmemajanduse ja ühistranspordi sektorites. Ühtlasi on Kristina nõustanud paljusid kliente erinevate struktuuritoetustest rahastatavate projektide osas. „Mulle on põnevaks väljakutseks liituda KPMG Law-ga ning tuua endaga meeskonda täiendavat kogemust riigihangete ja ehituse valdkondades ning vaidluste alal laiemalt,“ kommenteeris Laarmaa.

Lauri Liivat on pikaajaliselt töötanud vandeadvokaadi ja partnerina advokaadibüroos Eversheds Ots & Co-s, kus ta on enam kui kümne aasta jooksul nõustanud üle kahesaja tehingu ühinemiste ja omandamiste ning ühinguõiguse valdkonnas. Lauri kogemus hõlmab nii rahvusvahelisi kui ka kohalikke tehinguid ning ta on nõustanud nii kinnisvara- ja tehnoloogiasektori ettevõtteid kui ka idufirmasid. „KPMG partnerina saab minu põhifookuseks olema edasine KPMG M&A valdkonna arendamine ning  keskendumine tehnoloogiasektorile,“ ütles Liivat.

„Meiega liituvad kaks oma ala tippeksperti, kes lisaks oma kompetentsile toovad büroosse uut sünergiat, täiendavaid praktiseerimisvaldkondasid ja juhtimisressurssi," ütles büroo juhtivpartner Risto Agur. „Pole saladus, et partneriteringi laiendamine on tingitud KPMG Law kiirest kasvust, millest tulenevalt ka vajadus pidevalt täiendada nii oma meeskonda kui ka praktiseerimisvaldkondade loetelu.“

KPMG Law partner, M&A, ühingu- ja tööõiguse praksise juht Karin Kaup võtab uued partnerid vastu suurte ootustega järgmise kasvufaasi osas: „See, et meie eduka meeskonnaga liituvad veel kaks tippeksperti, aitab meil senisest rohkem keskenduda olulistele majandussektoritele. Läbi sektori ja selle võtmetegijate tundmise saame klientidele pakkuda veelgi terviklikumat teenust neile olulistes äri-, finants- ja õigusküsimustes.“

Advokaadibürool KPMG Law on koos Laarmaa ja Liivatiga nüüd kokku neli partnerit, viis valdkonnajuhti ja 13 advokaati ning juristi. KPMG globaalses õigusteenuste võrgustikus töötab üle 2250 juristi ja advokaadi kokku enam kui 75-s jurisdiktsioonis.

Loe rohkem Äripäevast.