Meie partner ja riigihangete ekspert Kristina Laarmaa esineb seminaril "Riigihangete seaduse vaidlustus- ja kohtupraktika arengud"

12.08.2019

1. septembril 2017 jõustus uus riigihangete seadus, mille eesmärk oli muuta riigihangete protsess selgemaks ja läbipaistvamaks. Möödunud paari aastaga on olnud omajagu arenguid vaidlustus- ja kohtupraktikas, ka hetkel on käimas vajalike seadusemuudatuste väljaselgitamine ning seaduse parandusettepanekute läbi vaatamine.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Advokaadibüroo KPMG Law korraldavad 11. septembril lühiseminari keskendudes praktilistele küsimustele vaidlustus- ja kohtupraktikas ning korrigeerimist vajavatele murekohtadele kehtivas riigihangete seaduses.
 

Kuupäev: 11. september 2019

Toimumiseg: 9:00-12:00

Koht: Eesti Kaubandus-Tööstuskoda (Toom-Kooli 17, Talllinn)


Päevakava

9.00 Registreerimine ja hommikukohv 
9.30 Riigihangete praktikas esinenud vaidlusküsimused – Kristina Laarmaa
Vaidlustus- ja kohtupraktika näidetel õigusvastastest hanketingimustest (sh alltöövõtu piirangutest), hankepassi kasutamisest, teise isiku näitajatele tuginemisest, kvalifikatsiooni ja pakkumuse vastavuse kontrollist ning täiendavate dokumentide esitamise võimalusest. 
10.30 Kavandatavad muudatused riigihangete seaduses – Evelin Karindi-Kask 
11.15 Kaubanduskoja seisukohad riigihangete seaduse muudatuste osas – Merike Koppel 


Koolitajad: Advokaadibüroo KPMG Law partner ja riigihangete ekspert Kristina Laarmaa, Rahandusministeeriumis riigihangete spetsialist Evelin Karindi-Kask ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja jurist Merike Koppel
 

REGISTREERI SIIN