KPMG Advokaadibüroo pälvis The Legal 500 kõrge reitingu

20.04.2015

Maailma väljapaistvamate õigusturge analüüsivate väljaannete hulka kuuluv The Legal 500 paigutas oma äsja avaldatud 2015. aasta Eesti reitingutes KPMG Advokaadibüroo tipptasemel õigusnõustajate hulka. The Legal 500 kodulehel avaldatud turuülevaates nimetatakse KPMG Advokaadibürood ühena uutest firmadest, kes vanematele advokaadibüroodele konkurentsi pakub. Ühtlasi on KPMG Advokaadibüroo ainus Suure Nelja kaubamärgi all tegutsev advokaadibüroo The Legal 500 Eesti reitingutes.
The Legal 500 soovitab KPMG Advokaadibürood järgmistes valdkondades:
 
The Legal 500 iseloomustab Risto Agurit kui advokaati, „kelle oskust näha suurt pilti ja pöörata tähelepanu pisiasjadele on võimatu üle hinnata.“
 
Kuigi KPMG Advokaadibüroo loodi alles 2013. aasta oktoobris, oli büroo meeskonnal juba järgmise aasta augustiks aukartustäratav kliendinimekiri, kuhu kuuluvad muu hulgas sellised ettevõtjad nagu PostNord Logistics, Longa Properties, Tallink Grupp jt. Meeskonna saavutuste seas on mitme keeruka ja suure väärtusega tehingu nõustamine, sealhulgas Alfons Håkans'i puksiirifirma AS PKL omandamine ja ülevõtmise finantseerimine (üks 2013. - 2014. aasta suuremaid M&A tehinguid Baltikumis).
 
Tunnustus ja reitingud saavutati vaid kümne kuu jooksul nõustatud tehingute põhjal alates büroo asutamisest 2013. aasta oktoobris kuni 2014. aasta augustini.
The Legal 500 on rahvusvaheline väljaannete sari, mis on pea 30 aastat hinnanud advokaadibüroode võimeid ja tugevaid külgi maailma enam kui 100 riigis. Reitingud põhinevad klientide tagasisidel, intervjuudel, advokaadibüroode esitatud teabel ning laialdase õiguskogemusega sõltumatutest hindajatest koosneva meeskonna uuringute tulemustel.