LEGAL 500 2018 – Advokaadibüroo KPMG Law jätkuvalt tipus

15.04.2018

Mainekas õigusturgude hindaja The Legal 500 loeb Advokaadibürood KPMG Law Eesti turu tipptegijate hulka ka oma kõige värskemas väljaandes.

Oleme jätkuvalt üks tunnustatumaid tehingunõustajaid – Advokaadibüroo KPMG Law on üks seitsmest advokaadibüroost, kes sai kõrge hinnangu (TIER-2) panganduse ning finants- ja kapitaliturgude valdkonnas. Samuti tunnustati meie tööd ka paljudes teistes praktiseerimisvaldkondades, sh. äriühinguõiguse, ühinemiste ja ülevõtmiste valdkonnas, tööõiguses, kinnisvara- ja ehitusõiguses ning vaidluste lahendamises.

Nimeliselt on esile tõstetud mõlemaid meie partnereid – Risto Agur (pangandus, finants- ja kapitaliturud, äriühinguõigus, M&A, vaidluste lahendamine ning kinnisvara- ja ehitusõigus) ning Karin Oras (äriühinguõigus, M&A ning tööõigus). Muuhulgas märgiti Risto Agur ka eliidi nimekirja “Juhtivad advokaadid”. 

Kliendid on andnud meie kohta praktiseerimisvaldkondade lõikes järgmist tagasisidet:

 • Pangandus ning finants- ja kapitaliturud: „Advokaadibüroo KPMG Law on suurepärane meeskond, kes töötab 24/7 ning paistab välja oma tugeva piiriülese väärtuspakkumuse poolest.“ Tiim nõustas Wallester'i maksevahendaja litsentsi taotlemisel Eesti Finantsinspektsioonilt. „Risto Agur annab väga äri-keskset nõu, mida tõesti saab kasutada ja ta vastab alati kliendi ootustele või ületab neid".
   
 • Äriühinguõigus, ühinemised ja ülevõtmised: „Risto Agur Advokaadibüroos KPMG Law annab kvaliteetset ja "spot-on" nõu". Teised "väga kiire, kliendikeskse ja teadliku" meeskonna liikmed on Karin Oras. Tagasiside teistele meeskonna liikmetele: "mõistab kiiresti kliendi põhiprobleeme ja leiab neile lahenduse“. Esile võib tõsta korporatsiooni nõustamist kinnisvaraettevõtte müügiga seoses (MBO).
   
 • Vaidluste lahendamine: Advokaadibüroos KPMG Law on "väga ligipääsetav" Risto Agur, kes "püüab alati saavutada oma klientide jaoks parimat tulemust". Klientide hulka kuuluvad MJ Models.
   
 • Tööõigus: KPMG Law Estonia pakub "kiiret ja professionaalset teenust" tööõiguse küsimustes. Võtmekontaktiks on Karin Oras.
   
 • Kinnisvara- ja ehitusõigus:  KPMG Law Estonia'l on "tugev kogemus nii avaliku kui ka erasektori klientide nõustamisel kinnisvara ja ehitusküsimustes" ning nende "teenus on suurepärane ja ületab tavapäraseid töötunde". Aktiivsete klientide hulka kuuluvad P81 Business Property ja Tallinna linn. Soovitame "väga kliendi-keskset" Risto Agur'it.


Reitingud põhinevad perioodil 2016. aasta august kuni  2017. aasta august nõustatud tehingute, projektide ja lahendatud vaidluste põhjal. 

Täname kõiki kliente ja koostööpartnereid jätkuva usalduse ja meisse uskumise eest!

The Legal 500 Eesti õigusturu ülevaatega on võimalik tutvuda SIIN.


The Legal 500 on rahvusvaheline õiguskataloog, mis on ligi 30 aastat hinnanud advokaadibüroode võimeid ja tugevaid külgi enam kui 100 riigis. Reitingud põhinevad klientide ja konkurentide tagasisidel, intervjuudel, advokaadibüroode esitatud teabel ning laialdase õiguskogemusega sõltumatutest hindajatest koosneva meeskonna uuringute tulemustel.