KPMG Law on pea kõikides tegevusvaldkondades parimate advokaadibüroode esikolmikus

17.04.2020

Rahvusvaheline õiguskataloog The Legal 500 jagab oma värskes 2020. aasta Euroopa väljaandes tunnustusi ning on taaskord hinnanud kõrgelt Advokaadibüroo KPMG Law ekspertide tööd.

Mainekas õigusturgude hindaja The Legal 500 viib igal aastal läbi sõltumatut õigusturugude uuringut, kus selgitakse välja parimad advokaadibürood ja advokaadid. Värskes 2020. aasta kataloogis on The Legal 500 oma reitingute põhjal nimetanud Adokaadibüroo KPMG Law parimate advokaadibüroode hulka Eestis. Oleme jätkuvalt esikolmikus pea kõikides praktiseerimisvaldkondades.  

Õiguskataloogis on nimeliselt esile tõstetud nii KPMG Law partnereid kui valdkonnajuhte. Ära on märgitud Karin Kaup ja Kaia Kuusler tööõiguses, Kristina Laarmaa ja Ksenia Kravtšenko kohtuvaidlustes, Kristina Laarmaa kinnisvara- ja ehitusõiguses ning merendus- ja tarnspordiõiguses, Joel Zernask maksuõiguses.

Individuaalse tunnustuse on saanud Kristina Laarmaa, keda pärjati tiitliga “Uue põlvkonna advokaadid” nii kohtuvaidluste kui kinnisvara- ja ehitusõiguse valdkonnas.


Kõrged reitingud tulenevad ja tunnustused põhinevad perioodil 2018. aasta august – 2019. aasta august nõustatud tehingutel, projektidel ja lahendatud vaidlustel, meie klientide tagasisidel ning Legal 500 intervjuudel nii klientide kui konkurentidega. 

Täname südamest oma kliente, kes leidsid aega osaleda uuringus ning anda tagasisidet. Aitäh ja ikka koos edasi!

Kliendid on meie kohta kirjutanud nii:

‘Competent team, strong legal expertise, thorough knowledge of their field, and the reputation of a trustworthy law firm.’

The strength of the team lies in its extensive public procurement practice, granting it superior quality in construction procurements and associated court disputes.’ 

Practical and solutions-oriented.’

Very knowledgeable team providing the perfect balance of legal knowledge and practical experience.’


The Legal 500 Eesti õigusturu ülevaatega on võimalik tutvuda SIIN.
 

The Legal 500 on rahvusvaheline õiguskataloog, mis on ligi 30 aastat hinnanud advokaadibüroode võimeid ja tugevaid külgi enam kui 100 riigis. Reitingud põhinevad klientide ja konkurentide tagasisidel, intervjuudel, advokaadibüroode esitatud teabel ning laialdase õiguskogemusega sõltumatutest hindajatest koosneva meeskonna uuringute tulemustel.