Vandeadvokaat Triin Antsov ja jurist Argo Tasane räägivad konkurentsiõigusest Vitamiinihommikul 2. oktoobril

21.08.2019

Ettevõtja, kas oled valmis Konkurentsiameti koidikureidiks ja suuremateks trahvideks? 
 

Konkurentsiamet ja prokuratuur on asunud jõuliselt tõhustama keelatud kokkulepete järelevalvet, mis päädis möödunud kevadel isikute kinnipidamiste ja koidikureididega mitme konkurentsiseaduse rikkumises kahtlustusi saanud põllumajandustehnika müügiga tegeleva ettevõtte kontoris ja ettevõtte juhi kodus. Samas nõuab 2021. aasta veebruaris jõustatav Euroopa Liidu ECN+ direktiiv veelgi suuremaid karistusi ja aktiivsemat järelevalveorgani sekkumist konkurentsialaste rikkumiste korral. Kuidas vältida konkurentsireeglite rikkumist, järelevalveorganite huviorbiiti sattumist ning miljonitesse ulatuvat trahvi? Vastuse saad seminarilt:

"Konkurentsiõiguse olulisemad arengud"

Kuupäev: 02.10.2019
Toimumisaeg: 9.00-12.00
Koht: Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Toom-Kooli 17, Tallinn 

Soovitame osalemist suurettevõtete ja keskmise suurusega ettevõtete tegevjuhtidele, finantsjuhtidele, müügijuhtidele ja ettevõtte juristidele, samuti KOV-de hankespetsialistidele ja juristidele. 

Räägime järgmistel teemadel:

  • Millised konkurentide vahelised kokkulepped on keelatud ning kuidas märgata riigihankemenetluses pakkujate võimalikku keelatud koostööd?
  • Millised konkurentsipiirangud on keelatud tootja/hulgimüüja ja jaemüüja vahelistes suhetes ning millele lepinguid sõlmides ja äripartneriga suheldes tähelepanu pöörata, et rikkumisi vältida?
  • Millised on e-kaubandusega seotud spetsiifilised konkurentsipiirangud?
  • Mis toimub Konkurentsiameti poolt läbiviidava koidikureidi käigus? Kuidas ettevõtjana koidikureidiks valmis olla ja kuidas koidikureidi käigus käituda?
  • Mida saab ettevõtja ennetavalt ära teha, et Konkurentsiameti ja prokuratuuri huviorbiiti mitte sattuda?


Registreeri seminarile SIIN

Hind kuni 22. septembrini: 
Kaubanduskoja liikmele ja KPMG Law kliendile 25 € +km 
Mitteliikmele 50 € +km 

Hind alates 23. septembrist: 
Kaubanduskoja liikmele ja KPMG Law kliendile 35 € +km 
Mitteliikmele 70 € +km 


Asukoht kaardil


Koolitajad: