IFLR 1000 tunnustab KPMG Law’d oma 2019 õiguskataloogis

29.03.2019

Maailma juhtivate finants- ja korporatiivsete advokaadibüroode ja advokaatide hindaja IFLR 1000 tunnustab Advokaadibürood KPMG Law pangandus- ning äriühinguõiguse, ühinemiste ja ülevõtmiste praktiseerimisvaldkonnas järgnevalt:

„Ettevõte on hiljuti töötanud piiriüleste pangandus- ja kinnisvara tehingutega, esindades eelkõige esindasime Landsbankinn’i nõustades krediidilepingu laiendamist süvamere kalapüügiettevõttele Reyktal’ile. Teised esile tõstetud tehingud olid finantsjärelevalve pakkumine Admiral Marketsile ning Iiri madratsifirma Kayfoam Woolfson’i nõustamine, enamusosaluse omandamisel Eesti kodutekstiili ettevõttes Uni Partners.

Märkimisväärne muutus meeskonnas toimus uurimisperioodi jooksul Karin Orase (nüüd Kaup) saabumisega, kes ühines Arvisto & Partners advokaadibüroost, hakates juhtima äriühinguõiguse, tööõiguse ja M&A praksist KPMG Law’s.

Ettevõtte teised olulised kliendid on veel Future Electronics, Mind ja VMP Group.“IFLR 1000 on tootnud juriidilist turuteavet alates 1990. aastast ning on endiselt  ainus rahvusvaheline juriidiline kataloog, mis on suunatud advokaadibüroode ja advokaatide järjestamisele finants- ja äritehingute alusel.

Praegu avaldavad nad rohkem kui 120 jurisdiktsiooni pingeridu.


Allikas: https://www.iflr1000.com/Jurisdiction/Estonia/ankings/185#rankings