Vaidluste lahendamine, ümberkujundamine ja maksejõuetusõigus

Kes meie poole pöörduvad

Ettevõtte kriisisituatsiooni sattumise põhjuseid on erinevaid. Kõige sagedasemad on finants- ja ettevõtlusalased põhjused, kuid keerulisi olukordi võivad põhjustada ka õiguslikud struktuurid. Meie poole saad pöörduda nii vaidluste ennetamiseks kui ka juba tekkinud probleemidele lahenduste leidmiseks. Saame Sulle pakkuda toimiva strateegia, mis aitab maandada riske ja saavutada parima võimaliku lahenduse. Kaitseme Sinu huve nii kohtuväliselt kui kohtus ja vahekohtus. Meie kohtuvaidluste meeskonnal on nii tsiviil- kui maksuvaidluste valdkonnas ette näidata edukad tulemused.
 

Meie lähenemine

Meil on süvateadmised ja pikaajalised kogemused vaidluste lahendamisel tsiviil- ja haldusküsimustes nii kohtus kui ka kohtuväliselt. Eriti tugevad oleme maksejõuetuse ja riigihangetega seotud küsimustes ja vaidluste lahendamises ning koostöös KPMG maksu- ja finantsekspertidega suudame pakkuda laia valikut teenuseid maksuvaidluste vallas ning valgekraede kuritegude tõkestamisel ja lahendamisel. Uurime ka majanduspettusi ja nende kahtlusi, samuti pakume kaitset vastavate süüdistuste eest. 

Kui vajate abi vaidluse lahendamisel, võite meie peale loota. Töötame välja tõhusa strateegia, mis aitab saavutada parima võimaliku lahenduse minimaalse riskiga. Meie kohtuvaidluste meeskonnal on ette näidata palju edulugusid erinevate vaidluste lahendamisel. 

Risto Agur

Advokaadibüroo KPMG Law asutaja ja juhtivpartner, vandeadvokaat

Loe rohkem

Kristina Laarmaa

Partner, riigihankeõiguse ja kinnisvara-, ehitus- ning keskkonnaõiguse praksise juht, vandeadvokaat

Loe rohkem

Ksenia Kravtšenko

Vaidluste lahendamise praksise juht, vandeadvokaat

Loe rohkem

Sirle Kalma

Advokaat

Loe rohkem

Ann Tarkin

Advokaat

Loe rohkem