Meist

Maailmatasemel eksperdid 

Meie advokaadid on nõustanud regiooni keerulisemaid ja mahukamaid tehinguid. Me ei tee kunagi allahindlusi ei töö kvaliteedi ega eetika osas ning meil on pikaaegne kogemus komplekssete, jurisdiktsioonideüleste tehingute nõustamisel. Me teame, kui oluline on kiire ja otsustav tegutsemine. Advokaadibüroo KPMG Law advokaadid ja juristid on kõrgelt haritud ning meie büroo on nimetatud The Legal 500 Eesti juhtivate büroode hulka nii Äri- ja ühinguõiguse kui ka Ühinemiste ja ülevõtmiste ning Pangandus- ja Finantsõiguse kategoorias.

Tarkade inimeste ja nutika tehnoloogia koostöö

Õigusnõu ei tähenda ainult seaduste tundmist. See on vaid osa meie tööst. Teine osa on aru saada, mida seadus tähendab Sinu ettevõtte jaoks igas arengu etapis. Advokaadibüroo KPMG Law rakendab oma tööprotsesside optimeerimisel tarku IT lahendusi, alates teadmushaldussüsteemidest kuni turvaliste koostööplatvormideni projektide läbiviimiseks. Kasutame uusimaid tehnoloogilisi lahendusi, et vastata oma klientide kõige kaasaegsematele vajadustele.
 

Integreeritud teenused, mida saad usaldada

Oleme pühendunud kõrgetasemelise strateegilise nõustamisteenuse osutamisele kogu Baltikumis, Skandinaavias ja maailmas. Kui Sul on vaja, et Sinu õiguspartner mõistaks Sinu tegevusvaldkonda ja annaks just Sinu ettevõtte vajadustele vastavat  õigusnõu, oleme meie need, kes aitavad maandada Sinu äritegevuse riske ning vältida kitsaskohti tulevikus.

.

.

Maailm, mis pöörleb ümber Sinu

Enamus meie advokaatidest ja juristidest on omandanud mitmekordse kõrghariduse mainekates Euroopa ja USA õigusteaduskondades. Paljud meist on töötanud pikalt erinevates suurtes advokaadibüroodes. Me saame Sulle pakkuda Sinu vajadustest lähtuvat abi ja nõu just siis, kui Sina seda kõige rohkem vajad. KPMG Law võrgustikku kuulub üle 2300 õigusprofessionaali, kokku maailma 76-st jurisdiktsioonist. Kõiki neid eksperte toetavad omakorda 200 000 kolleegi auditi, nõustamisteenuste ja maksunduse valdkonnast. Koos meiega leiad Sa lahenduse igas olukorras.

KPMG Global Legal võrgustik on Sinu jaoks olemas 76 riigis

Riigid, kus KPMG Legal võrgustik on Sinu edu nimel juba töötamas

Albaania

Alžeeria

Argentiina

Armeenia

Aserbaidžaan

Austria

Austraalia

Bahrein

Belgia

Bosnia ja Hertsegoviina

Brasiilia

Bulgaaria

Costa Rica

Dominikaani Vabariik

Eesti

Elevandiluurannik

Egiptus

Gruusia

Guatemala

Hiina

Hispaania

Holland

Hong Kong

Horvaatia

Iirimaa

India

Island

Itaalia

Jordaania

Kamerun

Kanada

Kasahstan

Katar

Kolumbia

Kongo

Kreeka

Küpros

Leedu

Lõuna-Aafrika Vabariik

Läti

Makedoonia

Malta

Mehhiko

Monaco

Mosambiik

Nicaragua

Nigeeria

Norra

Panama

Peruu

Poola

Rumeenia

Saksamaa

Sambia

Senegal

Serbia

Slovakkia

Sloveenia

Soome

Šveits

Tai

Taiwan

Tansaania

Tšehhi Vabariik

Tšiili

Tuneesia

Türgi

Uganda

Ukraina

Ungari

Uruguai

Valgevene

Venemaa

Venetsueela

Vietnam

Ühendkuningriik
 

 

Hinnangud ja tunnustused